Kas slepiasi už iliustracijų?

Kas slepiasi už iliustracijų? Slepiasi daugybė įvairiomis aplinkybėmis „supozuotų“ situacijų. Kartais sėdint ant žemės, apsišvietus lepute ieškant laužo atšvaitų, kartais sesės vaikams bandant nupasakoti, „kad dabar jie turi stovėti kaip ant milžiniško medžio šakos aukštai aukštai“ (bet gi jiems nieko nėra lengviau, kaip įsivaizduoti), kartais po jaukių sekmadienio pietų į visas puses sukiojant sesę, kartais svečiuose fiksuojant draugus, bet dažniausiai, aišku, tupdant-guldant-sukant-klupdant-sodinant-riečiant-minkant mylimąjį. Tai jo rankas, pėdas ir stotą turi milžinas.
Jei tos nuotraukos nebūtų itin buitiškos, kupinos kasdienės netvarkos, susivėlusių galvų ir, kartais, net apatinių drabužių, tikrai vertėtų surengti visų iliustracijoms padėjusių kadrų ir galutinių pieštų rezultatų parodą.

Šiandien piešinyje – dukterėčios „sustovėta“ poza.
Veiksmas vyko mano kambaryje tėvų namuose, šalia ant kėdės sumestų pamirštų tebelaukiančių drabužių. Teresė, įsikibusi į durų staktą, stovėjo taip, kaip stovėtų mergytė, milžino įkelta į aukščiausią pušį ir tvirtai laikėsi už didelio nematomo piršto.

Paveikslėlis

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: