Vasaros kelionės prasideda!

Jau keletą savaitgalių bastausi po Lietuvą ir dėlioju taškelius žemėlapyje. Keliauju savo knygos puslapiais ir tarpeliais tarp jų. Prieš porą dienų su Aukso žuvimis oficialiai sudėliojome pirmąjį Milžino mažylio maršrutą!

Tie maršrutų sudarinėjimo savaitgaliai man yra siaubingai smagūs. Daug knygoje minimų vietų aš esu aplankiusi, bet dabar tiesiog privalau pro visur prasukti dar sykį, besidairydama ir kitų, ne tokių stebuklingų, bet ne mažiau įdomių vietelių sustojimams. Riedėt nuo ryto iki vakaro, išpūsti galvą pro langą birbiančiu vėjeliu ir vis pataikyt į itin dramatiškus lietaus debesis yra tiesiog  į s i m y l ė t i n a.

Man rodos trenktis į kokį nepažintą Lietuvos galą nėra labai populiarus užsiėmimas, todėl baisiausiai noriu prajudinti ledus, kad visi suprastų, kaip tai puiku.

Tai štai, pirmasis maršrutas – Dzūkija. Dzūkiją mėgstu labiausiai iš visų regionų. Čia turim draugus gyvenančius pelkėje, čia esam nupėdinę  keletą įsimintinų žygių ir dar kaimeliai čia baisiausiai gražūs.

Be juk visad viską svarbiausia pačiupinėti savo pirščiukais ir pamatyti savo akimis. Todėl siūlau šį savaitgalį taip ir padaryti. Patogiai sudėliotas ir aprašytas stoteles rasite ČIA. O prieš išvažiuojant arba sugrįžus, galima kyštelti nosį į knygą ir pasiskaityti, kokių ten dzyvų būta.

Paveikslėlis

 

Paveikslėlis

Paveikslėlis

 

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: