milzinas

„Milžinas mažylis“ – tai knyga, kuri pasirodė 2014 m. viduržiemį. Leidykla – Aukso žuvys.

Apie ką? Apie milžiną Kernių ir jo kelionę po senų seniausių laikų Lietuvą, kurios pievose lėtai vaikštinėjo milžinai, akmenys riedėdami plepėjo, o ežerai sklandė danguje.

Kam tinklaraštis? Jame iki Milžino mažylio pasirodymo pasakojau tai, ko nėra knygoje. Kiekvienas pasakojimas gimė remiantis autentiškais lietuvių padavimais, tačiau daugybę detalių teko surasti pačiai, atgaivintis nutylėtus legendų veikėjų jausmus ir išgyvenimus. Šiame tinklaraštyje atskleidžiau detalių – kas jau buvo padavime, o ką ir kodėl pridėjau ar patikslinau aš. Paskutiniu metu įrašuose dalinuosi įspūdžiais iš knygos pristatymų ir įvairių Kerniaus istorijas pristatančių veiklų.

Kas aš tokia? Aš esu Kotryna Zilinskienė, trumpiau – Kotryna Zylė, rašanti ir piešianti grafikos dizainerė, dizaino studijos Prim Prim bendraturėtoja.

Kas iš to? Pamaniau, kad mūsų žmonės artimiau susipažinę su Lietuvos milžinais, laumėmis, ežerais skraiduoliais, gyvais akmenimis, deivėmis ir deivukais negalės jiems atsispirti ir supras, kad Lietuva ne tik krepšinio, bet ir nuostabių senųjų būtybių šalis.

Rašykite: mazylis@milzinas.lt

Knygos nuotraukos: behance galerijoje

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s

%d bloggers like this: